Bolesne grudki na wargach sromowych

Witam. Kilka dni temu zauważyłam "grudki" na wargach srom. http://i60.tinypic.com/v4m4gi.png (sztuk 2). Wcześniej taka pojedyncza zmiana nie wzbudziłaby moich podejrzeń, jednak mój partner miał kiedyś opryszczkę (teraz już w stanie uśpionym), a mieliśmy zbliżenie bez prezerwatywy. Zmiany te nie swędzą, nie pieką, nic się z nich nie sączy, ogólnie wszystko jest dobrze, poza tym, że są one bolesne przy dotyku (naskórek został uszkodzony w trakcie golenia). Na ile powinnam się martwić?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wskazana jest konsultacja u ginekologa, który oceni charakter zmian.