Bolesne i krwawiące krosty głowie - jak to wyleczyć?

Mam duze i bolesne krosty na glowie, po ich rozdrapaniu leci sie krew a nasterpnie krosty pojawiaja sie ponownie. Do najblizszego dermatologa mam 40km a termin wizyty na 24lutego. Ratujcie. Czy sa jakies leki bez recepty na te krosty? Pomocy

Szanowny Panie, niestety nie mogę pomóc z poziomu portalu, proszę udać się do lekarza rodzinnego