Bolesne miesiączki i problemy z żołądkiem a stosowanie plastrów Evra

Mam bolesne miesiączki niekiedy mam problem z żołądkiem i wątrobą zostały mi przepisane plastry evra jednak opinie są takie różne że nie wiem czy brać czy nie ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Plastry te powinny pomóc, jednak reakcja każdej kobiety na ten rodzaj antykoncepcji może być różna.