Bolesne zgrubienie z tyłu głowy

Dzień Dobry , mam porblem poważne na glowie z tyłu po lewej zrobiło mi sie zgrubienie ktore niesamowicie boli nie moge sie dotknąć i jest bardzo twarde, ból głowy promieniuje na cala lewą pół kule. Bardzo downo w tym samym miejscu miałam stweirdzone '' torbiele podpajeczykowe'' ma to jakis zwiazek ? byłam na sorze i mało sie tym przejeli na samym koncu nie bylo lekarza :( Ktoś podpowie co robić? i co mam myśleć?

Szanowna Pani, być może jest to jakiś guzek zapalny, myślę że nie ma to nic wspólnego z torbielami podpajęczynówki