Bolesność brzucha a wyrostek robaczkowy

Witam boli mnie brzuch w dolnej prawej stronie. Czy sa jakies cwiczenia zeby wykluczyc wyrostek robaczkowy? Np podniesienie nogi. Czy jest cos innego?

Małgorzata Panek

Charakterystyczny jest ból w podbrzuszu, po stronie prawej, może występować gorączka i bolesność przy badaniu per rectum. Proszę udać się na SOR. Lekarz wykona odpowiednie testy, aby określić czy to zapalenie wyrostka.
Pozdrawiam