Bolesność brzucha, wzdęcia a zapalenie jelita cienkiego

Rano czuję z prawej strony przy pępku gulkę ,ktora po rozmasowaniu przejawia się w gaz ktory mogę oddac,często kłucia z prawej strony brzucha własnie niedaleko pępka,nad pępkiem często przy dotykaniu tez pojawia się bol,w gardle uczucie czegos,częste odbijanie,w marcu gastroskopia -refluks zółci do żołądka,kolonoskopia -zapalenie jelita cienkiego,pobrany wycinek,nic niepokojącego,wizyty u gastrologow,leki Asamax,Pentasa,Porprazol,Coaxil ,bole kosci,mięsni,przeczulica skory i co dalej??gdzie się

Małgorzata Panek

Czy ma Pani wystająca gulkę, która szczególnie wybrzusza się podczas kaszlu?
Guzek powinien być zbadany przez lekarza.
Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam