Bolesność głowy a ropna wydzielina w obrębie zatok

Od 4 miesięcy mam bóle głowy, dodam że jest to ból w miejscu zatok przynosowych. Byłam przekonana że to zatoki. Moja doktorowa leczyla mnie różnymi antybiotykami. Podczas brania leków bólu nie było ale po tygodniu ból znowu powracal. Od roku spływa mi do gardla wydzielina z nosa, teraz jak mam katar to w końcu coś zaczęło splywac przez nos.Ale do gardla spływają ogromne kluczy stwardnialej ropy.Wizyta u laryngolog po zrobieniu rtg stwierdził że mam czyste zatoki i nic mi nie jest.więc co mi jest

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani
Wskazana jest ponowna konsultacja u laryngologa. Lekarz zdecyduje o poszerzeniu diagnostyki np. o konieczności wykonania TK zatok.