Bolesność głowy, brak apetytu a bezsenność

Witam mam na imię Anna bardzo dużo pracuje i nie mam czasu na badania. od jakiegoś roku mam okropne bóle głowy ale tomograf wyszedł ok. martwi mnie to ze ciągle źle się czuje np często mi jest słabo np wstająć rano z łózka albo jak intensywnie pracuje a nie mam czasu zjesc, wtedy jem cukierka i przechodzi . ale mam jeszce ciagłe mdłości , problemy ze snem sa noce ze ani godziny nie spie. sa dni ze mam apetyt z 5 a sa dni że nie jem wcale. Co mam robić? bo w ciąży nie jestem juz sprawdzałam

Piotr Jurczyk

Witam. Podawane przez Panią objawy są dosyć niespecyficzne i, skoro badanie TK nie ujawnia patologii, może istnieć potrzeba diagnozowania stanu psychicznego w kierunku np. zaburzeń adaptacyjnych? Bo nie rozpisuję się nawet na temat zmiany stylu życia... Polecam kontakt z lekarzem psychiatrą lub psychologiem. Pozdrawiam.