Bolesność głowy i problemy z koncentracją a możliwe dolegliwości

Dzień dobry, od dłuższego czasu mam problem ze sobą. Dłuższy czas głowa boli mnie na górze i z tyłu, czytam coś i nie mogę zapamiętać o czym czytam, większość zapominam, niektóre tylko rzeczy pamiętam. Proszę mi powiedzieć co to jest? co jest tego przyczyną? i jak mam rozwiązać ten problem?codziennie ćmi mnie w głowie przez co również nie mogę skupić się. Chodzę lekko ospała, na oczach mam mgłę. Proszę mi powiedzieć jak ma poradzić sobie,Co jest tego przyczyną, jakie leki pomogą mi?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji proponuję zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego oraz wykonać podstawowe badania krwi oraz oznaczyć TSH.