Bolesność jąder po długotrwałej masturbacji
Witam mam 19 lat i prawie 2 tyg temu po dlugotrwalej masturbacji (która nie zakończyła sie wytryskiem) choc nie wiem czy to ma związek doznalem bolu jąder lub czegoś co je trzyma. Ból trwał moze z kilkanaście minut. Po kilku dniach bylem z tym u lekarza rodzinnego i nie stwierdził zadnych guzów itp. Ale przepisal mi jakis antybiotyk i lek przeciwbólowy. Wykonalem badanie moczu w ktorym wykryto bialko 116/100 i badanie usg. Lekarz od usg twiedzi ze nie widzi nic niepokojącego.czasem mnie to boli

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
73 poziom zaufania
Obawiam sie ze ta droga panu nie pomoge mozliw ze powinien pan zglosci sie do urologa ,ale w przyadku ktory pab opisuje iurolog zpene niczego ni znajdzi.Brak zapsokojenia popedu moze byc przyczna dolegliowsci bolwych ale wiekszosci przypadkow poinooto ustapic samoistnie bez leczenia