Bolesność klatki piersiowej a drętwienie ciała

Witam.Mam 24 lata i od dluszszego czasu bole w klatce piersiowej .Nie umiem sobie z nimi poradzić nawet leki przeciwbólowe nie dzialaja :/Bólom towarzysza często drętwienie lewej strony ciala .Sa to bule w zazwyczaj na albo pod piersią lewa.czesto się poce ...jakie badania powinnam wykonać ??? dodam jeszcze ze od miesiąca boli mnie non stop.i mam wrazenie ze z nosa caly czas mi scieka cos chodz nie mam kataru i to wlasnie po stronie lewej nie wiem czy ma to jakiś związek z tymi dolegliwosciami

Małgorzata Panek

Pani objawy są niepokojące. Konieczna jest diagnostyka bolów w klatce piersiowej, m.in. badanie EKG.
Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego. On pokieruje Panią na odpowiednie badania.
Pozdrawiam