Bolesność klatki piersiowej w okolicach żeber u 37-letniej osoby

Od 3 dni odczuwam dość silny ból po lewej stronie klatki piersiowej w dolnej częsci żeber,szczególnie gdy próbuję odkaszlnąć,lub wziąść głęboki oddech,ból utrzymuje się cały czas bez zwiększania natężeni,czego objawem to może być?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Najczęstszą przyczyną tego typu dolegliwości są zaburzenia nerwowo-mięśniowe. Sugeruję konsultację internistyczną, podczas której lekarz potwierdzi podłoże Pani objawów.