Bolesność okolicy mostka a EKG

Witam mam pytanie. Jestem już po badaniac egk serca, testach wysikowych badaniu krwi i prześlwietleniu płuc. Wszystko jest dobrze, jednak od jakiegoś czasu mam bóle w okolicach mostka oraz wyczuwalną narość na jeg zakończeniu. Lekarz twierdzi, że to normalne zgrubienie w tym miejscu ale mi nie daje t spokoju bo twierdze ze tego nie było. Również od jakiegoś czasu szczególnie wieczorem towarzyszy mi uczucie jak by przeskoku serca albo takiego nie wiem jak to nazwać uderzenia na mostku, klatce

Marta Mielniczuk

Witam, jeśli wszystkie badania wykluczyły przyczyny sercowe oraz płucne Pana objawów, być może opisane przez Pana dolegliwości występują na tle nerwowym. Jeśli jednak jest Pan zaniepokojony swoim stanem, można rozszerzyć diagnostykę o echo serca i holter ekg. Pozdrawiam