Bolesność pięt a źle dobrane obuwie

Witam, Od kilku dni borykam się z bólem zaraz nad lewą piętą. Wiązałam go ze źle dobranymi butami, ale ból pojawił się dopiero po 3 tygodniach od zakupu(codzienne noszenie). Występuje on przy chodzeniu, po ściągnięciu obuwia ustępuje. Dodam iż prowadzę siedzący tryb życia, a ostatnimi czasy zdarzało mi się wykonywać ćwiczenia fizyczne bez przygotowania (rozgrzewki). Dziś, czyli po 3-4 dniach od pierwszego objawu nie tylko boli mnie pięta ale i obie łydki. Co może być przyczyną takie bólu?

Witam. Czy w innych butach ból występuje? Jeśli nie, najprawdopodobniej parametry tego obuwia (np. wysokość obcasa) są przyczyną dolegliwości