Bolesność pleców a wynik RTG płuc

bolą mnie plecy od około 3 lat na wysokości klatki piersiowej? po środku i lewa strona pod łopatką? ból nasila się jak nabieram powietrza( wtedy boli mnie tez tak jakby klatka piersiowa i plecy na" przestrzał"?) i jak prostuje się.RTG płuc zacienienie we wnęce prawej,cień naczyń?poza tym widoczny miąż płucny bez zmian ogniskowych.sylwetka serca i krążenie płucne w normie. TK z kontrastem nic nie wykazało,RM wykazał początkowe zmiany zwyrod.,drobne osteofity.ból staje się nie do wytrzymania:(

Wyniki badań klatki piersiowej i płuc w normie
Jaka praca, inne schorzenia, tryb życia ?
Jak sport i aktywność? Jakie inne obciążenia, waga ciała, nastrój i sen ??
Pozdrawiam