Bolesność pod żebrami a tłuste jedzenie

Witam Boli mnie z prawej strony pod zebrami przy ruchach, zginanie ciala schylanie sie. Kluje jakby watroba. Kupilem sobie lek - essentiale forte. Czy to moze byc watroba? Wczoraj zjadlem bardzo tlusto plus doszedl alkohol - ciezkie wino.

Małgorzata Panek

Jak najbardziej ból może mieć związek z błędem dietetycznym - alkoholem i tłustym posiłkiem. Może Pan doraźnie zastosować leki przeciwbólowe i rozkurczowe dostępne bez recepty. W przypadku nasilonych dolegliwości proszę zgłosić się do lekarza lub na SOR.
Pozdrawiam