Bolesność rąk i nóg a zawroty głowy

Dzień dobry, mam 40 lat, z 5 dni temu bardzo bolały mnie ręce, od ramion do końca palców, teraz czasem bolą nogi i skóra na ręku, doszły zawroty głowy, co to może być, bardzo proszę o odpowiedź, z góry bardzo dziękuję.

Witam. Objawy są dość niespecyficzne, sugerowałbym odwiedzenie lekarza rodzinnego - zleci podstawowe badania krwi zbada Panią i jeśli to konieczne skieruje do neurologa. To co sama Pani może ocenić to ciśnienie tętnicze krwi, szczególnie w czasie dolegliwości