Bolesność serca, trudności z zasypianiem a przeziębienie

Prosze o pomoc! Bo nie wiem czy sie powinnam martwic. od jakiegos czasu boli mnie odcinek szyjny i tylna czesc glowy, od okolo 3 tygodni mam problem z zasnieciem i boli mnie caly kregoslup, czesto boli mnie serce zwlaszcza po wysilku fizycznym (nawet krotkim) nie choruje jedynie dwa tyg temu lekko sie przeziebilam i przez kaszlenie troche bolaly mnie pluca

Milena Lubowicz

Objawy o których Pani pisze mogą mieć związek z infekcją ale radzę udać się do lekarza rodzinnego i wykonać badanie Ekg oraz podstawowe badania z krwi.
Pozdrawiam