Bolesność siódemki po leczeniu u 19-latka

Prawie 2 tygodnie temu mialem leczonego zeba, dolna 7, byl tam dosyc spory ubytek. Od tego czasu jak mocniej przycisne szczeke to boli mnie wlasnie ten zab. Nie boli przy jedzeniu itd tylko wlasnie jak sie mocno przycisnie. Jest to normalne i mam poprostu odczekac i zniknie to? Samoistnie zab nie boli mnie i nigdy nie bolal wiec chyba nie bedzie konieczne leczenie kanalowe?

Witam, bez badania trudno jest Panu odpowiedzieć jednoznacznie czy trzeba leczyć kanałowo czy wystarczy tylko zrobić korektę wypełnienia. Proponuję wrócić do lekarza i rozwiać swoje wątpliwości. Pozdrawiam