Bolesność środkowego palca ręki a dna moczanowa
BArdzo boli mnie srodkowy palec lewej ręki.Badanie krwi nie wskazuje dny moczanowei ani rzs,zdjęcie rtg wykazało minimalne zwyrodnienie,mam 59 lat,dalej boli ,nie mogę do konca palca zgiąć.lekarz zalecil masci -nie pomagaja-proszę o radę

MĘŻCZYZNA, 59 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
70 poziom zaufania
Powodem bólów mogą być zmiany zwyrodnieniowe lub urazowe.
Czy jest obrzęk? Nadmierne ucieplenie? Konieczna jest ocena ruchomości w stawach palca.
Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam