Bolesność w klatce piersiowej po dużym wysiłku fizycznym

mam na imnie piotr pare lat temu przy pracy zepsuł mi sie sprzent do rozładunku wienc rozładowałem 30 ton rencznie worki po 50 kg po pracy wieczorem gdy juz połozyłem sie dostałem silnego bulu w klatce piersiowej tuz nad mostkiem bul rozchodzil sie po ramionach pod łopadki niemogłem sie ruszyc ani swowodnie nabrac powietrza tak mnie trzymało od piatku do poniedziałku od tamtego momentu sie to juz nie zdazało do teraz bul zaczyna sie pojawiac dosc systematycznie bez jakiego kolwiek wisiłku

Milena Lubowicz

Konieczne jest przeprowadzenie diagnostyki, gdyż ból w klatce piersiowej jest zawsze objawem niepokojącym. Może to mieć związek zarówno z sercem, jak i z przeciążeniem układu kostno-mięśniowego. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam