Bolesność zęba w 12 tygodniu ciąży

Witam, mam duzy problem od 2 tyg. odczuwam bol wydaje sie jakby dolna szostka, ale dentysci mowia ze tam wszystko jest wporzadku, nie moge miec wykonanego rtg gdyz jestem w 12 tyg. ciazy i lekarze rozkladaja rece, a bol jest nie do wytrzymania nie wiem co robic?

Witam,
jeśli ból nie ustępuje,( jest on samoistny i narastający) dodatkowo jeśli uda się w badaniu stwierdzić konkretnie, który ząb jest przyczynowy to najrozsądniej byłoby otworzyć tego zęba i sprawdzić co się dzieje.