Bolesny guzek przy odbycie u 29-latki

Witam od kilku dni coś rosło mi przy odbycie... Bolało... Wczoraj wyczulam że zrobił mi się tam guzek pod skórą... Nie widać go gołym okiem tylko czuć jak się dotknie że jest. Boli.. Zwłaszcza przy śniadaniu.. Ratunku co to? Może być?

Lek. Bartłomiej Grochot

Może to być ropień okolicy odbytu. Radziłbym udanie się do chirurga który po badaniu postawi rozpoznanie oraz wdroży odpowiednie leczenie.