Bolesny guzek w miejscu intymnym

Witam. Od ponad tygodnia zauważyłam w miejscu intymnym tak mniej więcej na linii majtek mały guzek,w pierwszych dniach był bardzo uciążliwy gdyż bardzo bolał,następnie zrobił się ciemniejszy niż skóra i dalej boli. Dodam jeszcze,że jest coraz większy i twardy. Wygląda tak jakby był tuż po skórą,bo można go przesunąć. proszę o szybką odpowiedz bo bardzo się martwię.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie dokładnie wiem , w którym miejscy znajduje się opswywana zmiana. Jeżeli są to wargi sromowe być może jest to torbiel Bartolinoma. Jeżeli nie to mogą być to zaczopowane ujścia gruczołowe w innej lokalizacji na skórze. Proponuje udać się do ginekologa.