Bolesny pryszcz w okolicy jądra

Mam pytanie od jakiś dwóch tygodni mam pryszcza w okolicy jądra nie da się wycisnąć delikatnie boli jak chce go wycisnąć i powoli się goi co to może być.I mam już długi czas też pryszcze z tyłu głowy bolą czerwone a jak je nacisnę wylatuje ropa z krwią Proszę o odpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należy zgłosić się do swojego lekarza aby wdrożyć odpowiednie leczenie antybiotykiem w maści.