Bomble na ciele - jaka może być przyczyna?

witam na całym ciele mam bomble jak po ugryzieniu komara, dodam ze jest grudzień żadnych robaków nie znalazłam ,u dzieci tez zaczeło sie to pojawiać aby nie u męża .Co to może być???

Niestety żeby odpowiedzieć na Pani pytanie trzeba przede wszystkim obejrzeć zmiany skórne, a także zbadać Panią i zebrać dokładny wywiad. Proponuję w pierwszej kolejności odwiedzić lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.