Borelioza i porażenie nerwu twarzowego

Witam serdecznie. Około 7 lat temu zdiagnozowano u mnie bolerioze. Miałam porażenie nerwu twarzowego. kiedy się uśmiecham mam troszke mniejsze oko i krzywy uśmiech. Teraz sama masuje sobie Twarz poprzez wibrowanie masażerem. Czy jest jakas szansa ze moja twarz wróci do dawnej postaci? Którym miejscom mojej twarzy mam poswiecic najwiecej uwagi żeby podczas usmiechania moje oczy byly symetryczne wzgledem siebie. Prosze o jakies wskazówki. Dziekuje serdecznie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najważniejsze jest odpowiednie leczenie. Dodatkowo można stosować wspomniany masaż mięśni mimicznych.