Brak akceptacji ze strony rodziców a przedawkowanie leków

Witam. Mam bardzo ciężką i potworną sytuacje. Rodzice cały czas pokazują że jestem najgorszym co ich w życiu spotkało. Cały czas mnie krytykują, obrażają, szepczą coś za moimi uszami na mój temat. Leczę się, zażywam Asertin - raz dziennie. Trochę pomaga, ale nie do końca. Nie chce z nimi mieszkać, cały czas pokazują mi że jak mają pieniądzę to wszystko mogą, robią ze mnie wariata, kogoś kogo powinno się zamknąć w ośrodku zamkniętym. Pomocy!!!!!!!!!!!! Już raz przedawkowałem leki. Ja się zabije!!

Witam,

jest Pan w bardzo trudnej sytuacji, a w takich sytuacjach ludzie często czują bezsilność. W bezsilności zaś nierzadko pojawiają się myśli samobójcze.

Myślę, że oprócz farmakoterapii warto też poszukać pomocy psychoterapeutycznej. Z psychoterapeutą może Pan np. przećwiczyć sposoby prowadzenia rozmowy z rodzicami, zaplanować jak najlepiej przejść przez bieżącą trudną sytuację itp. Jeśli jest Pan obecnie pod opieką psychiatry, to może go Pan spytać o możliwości otrzymania pomocy psychoterapeutycznej.

Pozdrawiam!

Witam. Warto też zadbać o siebie od strony prawnej. Zgłosić znęcanie się psychiczne rodziców na panu na policji i poprosić o pomoc prawną. Może pan skontaktować się z dzielnicowym i porozmawiać o swoich prawach i możliwościach ochrony prawnej. Warto poszukać pomocy merytorycznej, prawnej i psychologicznej, telefonując na Niebieską Linię. Mają też stronę internetową. Proszę pamiętać, że nie jest pan sam, że są ludzie, którzy mogą panu pomóc. Decyzja o usamodzielnieniu się może okazać się zdrowotną. na pewno od strony psychicznej. Powodzenia