Brak apetytu i sił oraz senność u 21-latka

witam serdecznie mam takie pytanie nie mam apetytu i biegunki. i na nic nie mam siły do tego senność co mi dolega ?

Witam. Opisane objawy mogą być wynikem wirusowej infekcji przewodu pokarmowego, anemii czy niedoczynnosci tarczycy. Konieczna jest wizyta u lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie.