Brak apetytu i zielone kupki u 17-miesięcznego synka

Witam serdecznie o 3 dni raz dziennie moj 17 czny synek robi zielona i mocna w zapachu wodnista kupke.Do tego nie chce jesc ale za to pije mleko modyfikowane czy to jest cos powaznego? Dziekuje za odp I pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza pediatry.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z dietą dziecka. Nie wykluczozne iż ma to zwiazek z podażą żelaza. Jeżeli stan ten będzie się utrzymywał proszę zgłosić się do swojego lekarza.