Brak apetytu u 4-miesięcznego niemowlęcia

Moje 4 miesięczne dziecko od 2 dni nie chce pić mleka z butelki, jest marudziate. Posmarowałam mu dziąsła żelem to od razu zasnął ale martwi mnie ten brak apetytu. Co mam robić??

Milena Lubowicz

Być może to rzeczywiście ząbkowanie, proszę dziecko obserwować i próbować podawać mleko. Gdyby nie było poprawy myślę, że warto żeby pediatra zbadał dziecko i ocenił czy dzieje się coś niepokojącego.
Pozdrawiam