Brak bliskości i seksu w związku z powodu lęków chłopaka przed ciążą

witam. Nie wiem czy znajde pomoc, ale juz sama nie wiem co mam myslec i robic. mam 23 lata od 2 lat jestem w zwiazku z 24l. wszystko bylo ok do puki moj chlopak nie ubzdural sobie , ze moge byc w ciazy. od tamtej pory wszystko sie zmienilo. od ponad 1.5 roku nie uprawiamy seksu. nie ma zadnej bliskosci. wszystko tlumaczy stresem ktory wtedy przrszedl. przy samej rozmowie o tym zaczyna bolec go glowa, nerwuje sie.nie pomagaja prosby o zgloszenie sie do specjalisty.. placze. nie wiem co robic..

Dzień dobry,

Może dobrym rozwiązaniem będzie WSPÓLNE udanie się do psychoterapeuty, zajmującego się terapią par / małżeńską ?
Jeżeli on uzna, że partner potrzebuje innego rodzaju leczenia (np.: ter. indywidualna, farmakoterapia) to udzieli Państwu takiej informacji.