Brak brodawki w piersi i zaschnięta wydzielina

Witam, Odkąd pamiętam w prawej piersi nie mam brodawki Bardzo często z sutka wyciągam zaschniętą wydzielinę Czasami było jej więcej i zauważałam mokrą bezbarwną plamkę na biustonoszu Po urodzeniu dziecka brodawka się nie pojawiła miałam problem z karmieniem Mam 49 lat robię regularnie USG piersi Nie ma żadnych zmian Wiele razy pytałam ginekologów o powód pojawiania się wydzieliny ale nigdy nie dostałam bardziej konkretnej odpowiedzi Może Państwo wskażą mi przyczynę i udzielą wyjaśnienia Dziękuję

Małgorzata Panek

Bez obejrzenia piersi nie można powiedzieć skąd pochodzi wydzielina i jaki jest jej charakter. Może być to wydzielina pochodząca z gruczołów łojowych, zawierająca obumarły naskórek. Radziłabym w momencie kiedy będzie wydzielina udać się do lekarza, aby mógł ją obejrzeć i ew posłać do badania.
Pozdrawiam