Brak celu w życiu pomimo szczęśliwej rodziny

Witam. Nie wiem nawet co napisać, bo przecież nie jedna chciałaby tak żyć. Mam męża, który dobrze zarabia, mam dwóch synków (5 i 2), dom. Więc na co narzekać. Ale nie mam celu w życiu. Mam 33 l i nic w życiu nie osiągnęłam. Nic mi nie wychodzi, nie mam zapału, jak już się za coś biorę to albo nie kończę albo się rozdrabniam we wszystkim widzę problem. nie umiem zadbać o dom, dzieci, o siebie. Ciągle zapominam, cały czas mam negatywne myśli jeśli je w ogóle mam. NIEDOJDA życiowa

Dzień dobry,

Może Pani udać się na konsultację do psychoterapeuty.
W internecie znajdzie Pani listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza