Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak chęci do życia, brak motywacji i brak siły

witam od kilku miesięcy może nawet dłużej mam brak chęci do życia ,brak motywacij do jakich kolwiek działań , brak siły , jestem wiecznie zmęczony senny wszystko i wszyscy mnie denerwują. może to wszystko związane jest z pracą Pracuję co dzień po 10 ,12 godzin tak na prawdę nie mam ochoty tam chodzić zasypiam o 24 wstaję o 5 rano pracuję
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Rodzeństwo dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rodzeństwie dzieci autystycznych.

Witam,
Prawdopodobnie pana niechęć do wszystkiego jest spowodowana dużym zmęczeniem związanym z wielogodzinną pracą. Jednak warto sprawdzić czy nie dzieje się nic więcej. Proponuję wizytę u lekarza specjalisty w celu zdiagnozowania i ewentualnego leczenia.
Pozdrawiam

0

Dzień dobry,

Pozostaje Panu skonsultować się osobiście ze specjalistą (psychoterapeuta i/lub psychiatra), ponieważ przez internet nikt nie może i nie jest w stanie diagnozować Pana stanu. Pomoc może Pan uzyskać np.: w PZP, prywatnie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy