Brak chęci do życia, jedzenia, spania

Dzień dobry. Od dłuższego czasu mam dość poważne problemy z jedzeniem i spaniem do tego nastrój bardzo obniżony, brak chęci do życia,pracy. O higienę też ciężko. Czy powinnam zgłosić się do psychiatry??

Dzień dobry,
Opisane objawy wskazują na depresję. Ale konieczna jest konsultacja psychiatryczna i wdrożenie leczenia farmakologicznego i prawdopodobnie psychoterapia.
Powodzenia!