Brak chęci do życia, przygnębienie a samotność

Jestem bardzo płaczliwa przygnębiona, samotna, nic mnie nie cieszy brak chęci do życia co mam robić

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może ocenić Pani dolegliwości i wdrożyć stosowne leczenie. Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza