Brak chodzenia u 3-latki po zwichnięciu biodra podczas porodu

Witam serdecznie mam problem z córeczką gdy była jeszcze noworodkiem miała zwichnietę lewe bioderko przy porodzie po czym została operowana. Na październik będzie miała 3 lata nie chce chodzić samodzielnioe nawet gdy trzymam ją za rekę to się trzęsie po czym upada na kolana gdy ją puszczam... Nie mówi wszystkiego tylko mama tata i pa pa nie załatwia swoich potrzeb do nocnika tylko do pampersa nie potrafi zawołać ani pokazać czego chce. Bardzo malutko je nie chce jeść nawet gdy ja zabawiam...

Wywiad jest niepokojący wskazuje na konieczność wizyty u neurologa.
Dysplazja stawu biodrowego może towarzyszyć rożnym schorzeniom mięśniowym, neurologicznym ( zespoły wiotkości,miopatie inne) Córcia winna mieć pogłębioną diagnostykę ,myślę że że warto dziecko skierować do Oddziału Neurologii .
Proszę przedstawić sytuację lekarzowi pediatrze on z pewnością takie skierowanie wyda.

Pozdrawiam