Brak ciąży w BHCG a pozytywne testy ciążowe

Mam pytanie do specjalisty, jestem w 31 dc ( przy regularnych cyklach), ostatnia miesiączka 8.04 br, pierwsze dwa testy ciążowe pozytywne ( lekkie kreski,ale widoczne )zrobione 5.05, następnie pojechałam na bete HCG i wynik >2, co laborantka zinterpretowała jako brak ciąży, dzisiaj 8.05 kolejne dwa testy, i kolejny raz wynik pozytywny, byłam powtórzyć betę,ale wynik dopiero w poniedziałek. Dodam , że staraliśmy się o dziecko, a niektóre objawy mogły by na to wskazywać.

Małgorzata Panek

Należy ocenić narastanie beta HCG. Podwojenie w przeciągu 2-3 dni potwierdzi ciążę. Wynik poniżej 5 uznawany jest za negatywny, powyżej 25 za pozytywny. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam