Brak czucia i wzwodu - czy to przejdzie?

Mam 23 lata, zażyłem jedną tabletkę V***, nigdy wcześniej tego nie brałem, po 2 godzinach poszedłem się kochać ze swoją kobietą i totalna porażka, nie stanął, a na domiar złego straciłem częściowo czucie, minęło już 5 dni i żadnej poprawy. Czy to przejdzie? czy mam iść do lekarza?

Lek. Magdalena Szymańska

Dzień dobry!

W działaniach niepożądanych leku (jeżeli zastosował Pan oryginalny lek) nie zostały podane objawy, które Pan opisuje. Jeżeli zanik czucia nie minie, to myślę, że jak najbardziej warto udać się do urologa, aby zbadać, co jest przyczyną istniejącej nieprawidłowości.

Należy pamiętać, że tego typu leki nie powinny być stosowane w celu zwiększenia doznań lub dla zabawy. Stosowanie tego leku przy braku wskazań medycznych może doprowadzić do niemożliwości uzyskania erekcji w sposób fizjologiczny.

Pozdrawiam!