Brak czucia w opuszku serdecznego palca u ręki

Mam 23l. wczoraj po wysiłku zauważyłam,że nie czuję opuszka serdecznego palca lewej ręki.Jakbym zamoczyła polec w wosku i potem dotykała już zastygniętego. momentalnie zrobiło mi się słabo. Szum w uszach,otępienie,zawroty głowy,duszność.zrobiło mi się gorąco i poczułam "serce w gardle".Było to popołudniu. Do wieczora miałam zawroty głowy,lekkie kłucia w sercu i ucisk na klatce piersiowej. Dziś tez czuję takie zawroty głowy.Co może być tego przyczyną?Czy powinnam niezwłocznie udać się do lekarza?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza. Konieczne jest aby wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz EKG serca.