Brak efektów leczenia kłykcin kończystych pod napletkiem penisa

witam od 2 tygodni stosuje klem aldara bo lekarz znalazł u mnie drobna kłykcine na napletku przy zołendziu,ale z tego co zauważyłem wcale się to nie zmniejsza od czasu do czasu tylko swędzi?czy powinienem się martwic albo cos robie nie tak ze jeszcze to nie znikło,a mojej partnerce juz dawno to znikło?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Lek ten rzeczywiście stosowany jest w leczeniu miejscowych zewnętrznych brodawek kończystych (kłykcin kończystych) narządów płciowych. Jeżeli brak jakichkolwiek efektów poprawy warto ponownie zgłosić się do swojego lekarza.