Brak energii i lęk przed atakiem duszności

Mam ogromny problem. Brak mi kompletnie energii i bardzo się boję, że za chwilę dostanę duszności i umrę. Przechodziłam ostatnio infekcję z której leczono mnie dwa miesiące. W trakcie okazało się że powróciły mi ataki duszności spowodowane astmą. Natychmiast rzuciłam palenie (22.07.2014). Nie wiem teraz czy te moje lęki to objawy uboczne rzucenia palenia czy to strach że następnym razem lekarze mi nie pomogą. Jak mogę sobie z tym poradzić ? Mam 41 lat i paliłam 20 lat.

Objawy mogłyby wskazywać także na nerwice lękową, dlatego zalecałabym konsultację u lekarza psychiatry lub psychologa.