Brak energii, witalności i senność

Od dlugiego czasu jestem pozbawiona energii,witalności,jestem ocięzalala i senna.Co mi dolega?jakie badania powinnam zrobić?Co powinnam jeść by odzyskać energię i dobry nastrój?

Dzień dobry,

Najlepiej udać się do lekarza POZ, który po wykluczeniu somatycznych przyczyn Pani stanu, może zasugerować wizytę u lekarza psychiatry.

Witam,

Przede wszystkim - morfologię i mocz. Pokażą, czy konieczna jest dalsza diagnostyka. Najlepsza na poprawę nastroju jest aktywność fizyczna oraz oddawanie się pasji. Warto również skorzystać choć kilka razy z solarium (po 5-7 minut), ponieważ brak światła słonecznego również negatywnie wpływa na nastrój. Jeśli chodzi o dietę, to ważne, by była zbilansowana i aby spożywać regularne posiłki. Konkretne produkty mają niewielkie znaczenie. Mozna zastosować równiez suplementację witaminy D.

Pozdrawiam