Brak erekcji przy kontakcie z kobietami

Od jakiegoś czasu odczuwam brak erekcji przy kontaktach z kobietą. Czy może mieć na to wpływ zapalenie najądrza, które miałem ok. rok temu? Nadmieniam, że przy masturbacji osiągam satysfakcję, przy penetracji po prostu opada mi, natomiast przy pomocy masturbacji osiągam satysfakcję z kobietą.
ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

jeżeli może Pan odczuć satysfakcję podczas masturbacji, to bardzo mało prawdopodobne jest, aby przyczyna Pana problemów z erekcją była chorobowa (w tym także związana z przebyciem przez Pana zapalenia najądrza). Dużo bardziej prawdopodobne wydaje mi się nadużywanie masturbacji lub nadmiar stresu i związane z tym utrudnione skupienie się podczas stosunku
.
Oczywiście może Pan udać się do urologa na badanie, w celu wykluczenia ewentualnych chorób.