Brak erekcji u 17-latka

Witam,mam 17 lat ,jestem z dziewczyną przeszło pół roku,mam problem z którym nie potrafię sobie już poradzić a mianowicie brak erekcji,na początku było tak że wzwód był tylko na początku pieszczot już podczas pocałunku itp.po czym zanikal i nie dalo sie go przywrocic,podczas próby współżycia wogole nie reaguje,od 3 mies nie mam wzwodu przy niej wogole,probowalem sie wyluzwac itp i nic, rano wzwód mam czasami i przy masturbacji jest ok ale tylko jak sie dotknie inaczej nie da rady. Prosze o pomoc
17 LAT ponad rok temu

Witam,
Aby dobrze zrozumieć Twój problem niezbędny jest dokładny wywiad seksuologiczny, który może przeprowadzić seksuolog. Być może to wynik stresu i kilku nieudanych prób, które zwrotnie wpływają na rosnące obawy i napięcie przed próbą współżycia. Piszesz, że masz poranne erekcje oraz że podczas masturbacji erekcja występuje, co sugeruje, że jest to problem natury psychologicznej. Sądzę, że dobrym rozwiązaniem w twojej sytuacji byłaby jak najszybsza wizyta u psychologa-seksuologa.