Brak humoru i strach przed tłumem ludzi

Nie mam humoru , ciągle się irytuję , straciłam swoje hobby , boje się wychodzić z domu , boje się tłumu , boje się ludzi , nie chce wręcz wychodzić , straciłam swoje hobby , kilka razy się pocięłam , myślę o samobójstwie

Mgr Magda A. Pytlok

Witam serdecznie!

Sytuacja którą Pani opisuje wymaga bezzwłocznego kontaktu z psychiatrą i psychologiem. Proszę poszukać pomocy w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych lub prywatnie zaczynając jednak od kontaktu z doświadczonym psychiatrą.

Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Proszę nie czekać i jak najszybciej zgłosić się po pomoc do lekarza psychiatry i psychoterapeuty, który pokieruje leczeniem. Myśli samobójcze to bezwzględne wskazanie do leczenia.

Dobrze byłoby porozmawiać o swoim stanie z zaufanym przyjacielem lub kimś z rodziny, kto da wsparcie i zaopiekuje się Panią.

Pozdrawiam i trzymam kciuki,
Marta Dziekanowska