Brak kontaktu z 10-latkiem po przebudzeniu

Witam, mój 13-letni syn nocował u kolegi z innymi jeszcze znajomymi. Wiem ze nie spali całą noc, grali na komputerze, słuchali muzyki itd. Dzisiaj aby odreagować nieprzespaną noc, zasnął i nagle po 10 minutachobudził się w dziwnym stanie, serce mu waliło, mówił ze się czegoś boi, nie było z nim żadnego kontaktu z synem. mówił od rzeczy. Jestem przerażona

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego aby wykonać szereg badań profilaktycznych krwi. Po zbadaniu można spróbować postawić diagnozę lub ewentualnie rozszerzyć zakres badań.