Brak krwawienia po skończeniu opakowania Ovulastanu

Szanowni Państwo,w środę wzięłam 21 tabletkę antykoncepcyjną Ovulastan, dziś jest sobota a ja nadal nie dostałam krwawienia z odstawienia. Dodam, że pierwszą tabletkę wzięłam w pierwszym dniu miesiączki, brałam je regularnie, raz tylko zdarzyło mi się wziąć tabletkę dwie godziny wcześniej w ostatnim tyg. blistra. Nie uprawiałam seksu, ponieważ nie byłam pewna, czy jestem zabezpieczona. Kiedy powinno pojawić się krawienie?Jestem zabezpieczona już i mogę uprawiać seks bez dodatkowych zabezpieczeń?

czasami tak bywa nie ma sie czym martwic. Drugie opakowanie prosze zacząc terminowo jest pełne zabezpieczenie

Po 7 dniach przerwy należy zacząc brać nastepne opakowanie leku nawet jeśli nie wystąpiło krwawienie,wtedy działanie antykoncepcyjne będzie zachowane.