Brak krwawienia przy drugiej tabletce placebo

Witam, Brak krwawienia przy drugiej tabletce placebo (zoely) odbyłam tylko jeden pełny stosunek przy 12 tabletce..który opisałam w innym pytaniu i eksperci z tejże strony wykluczyli ciąże.. a więc brak krwawienia przy pierwszym opakowaniu jest możliwy??

Szanowna Pani!

Może zaistnieć sytuacja,że przy pierwszym opakowaniu Zoely miesiączka się nie pojawi, bądź będzie śladowa.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka